HAKKIMIZDA

Peri davetiye yetkin bir makine parkuru, profesyonel ve güler yüzlü bir personel kadrosu ile özgün tasarımlar ve yenilikçi bir anlayışla kısa zamanda mutlu birlikteliklere aracı olmak için 2016 yılında Ankara’da ilk fabrikasını kurmuştur.


Düğün, Nişan,Sünnet, Kına ve Tebrik davetiyeleri başta olmak üzere; Takvim, İmsakiye, Broşür, Kartvizit ve her türlü kâğıt ürünlerini (Özel tasarımlar), kalite ve müşteri memnuniyetini gözeterek binlerce ürün satmakta ve kapsamlı hizmet vermektedir.


MİSYON

Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla kaliteli ürünlerimizle mutlu birlikteliklerine bir katkımızın olması için davetiye sektörünü geliştirmek. Temel amacımız davetiye sektörünü geliştirerek, en tarz davetiyeleri bünyesinde barındırmak ve bu piyasayı yükseltmek için fikirler ve çözümler sağlamak.

VİZYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışında mağazalar zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider davetiye zinciri olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.